JUST IN TIME

Wysoki poziom usług jest dla nas priorytetem, dlatego przywiązujemy najwyższą wagę do obsługi klientów i stale dążymy do poprawy procesów w naszej firmie.

Dziś jakość to przede wszystkim niezawodność, kompetencje, efektywna komunikacja, skuteczne procedury ale przede wszystkim terminowość. To właśnie dzięki tym stopniom doskonałości możemy skutecznie projektować łańcuchy dostaw zgodnie z indywidualnymi wymaganiami naszych Klientów. Just In Time – dokładnie na czas.

„Just In Time” to strategia polegająca na optymalizacji kosztów produkcji poprzez redukcję kosztów magazynowania towaru. Dzięki temu łatwo poprawić płynność oraz jakość produkcji. Bez przeszkód dostarczamy towar na konkretną godzinę, a tym samym proces produkcji nie zostanie zahamowany. Just In Time oznacza także bezpieczeństwo – nie ponosisz ryzyka przeterminowania surowca i towarów, unikasz także prawdopodobieństwa zniszczenia zapasów. Dzięki takiej strategii zyskasz znacznie więcej miejsca w magazynie, które będziesz mógł wykorzystać zgodnie z twoimi aktualnymi potrzebami. Kolejną zaletą „Just In Time” jest dostawa „door to door”, czyli transport towarów jednym samochodem z miejsca załadunku do punktu rozładunku.

DLACZEGO MY

DANE NA PODSTAWIE ZREALIZOWANYCH ZLECEŃ

TERMINOWYCH DOSTAW

DOSTAW BEZ USZKODZEŃ TOWARU

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

UBEZPIECZONYCH DOSTAW

GLOBALNY 

ZASIĘG DZIAŁANIA

Wykorzystaj w pełni zalety naszego globalnego działania, niezawodnych dostaw i konkurencyjnych stawek aby zawsze dostarczyć ładunek do celu i na czas. Niezależnie od tego, czy jest to ładunek drobnicowy, pełnokontenerowy, czy ponadgabarytowy.

Jesteśmy od tego aby rozwiązać każdy Twój problem, zapewniając dostarczenie Twojego towaru zawsze na czas.

KONTAKT 

Z NASZĄ FIRMĄ

BEEF TRANS
PONIN, ul. Widziszewska 13A,
64-000 Kościan, Polska
VAT ID Number: PL6980012468
tel. +48 65 513 29 72, fax. +48 65 518 70 86,
office(at)beeftrans.pl

Spedytor:
Damian Cichoński
tel. +48 692 186 244 

NASZE MARKI

TO NASZE DOŚWIADCZENIE