O NAS

KREGLEWSKI

BEEF TRANS

Działamy na arenie międzynarodowej specjalizując się w projektowaniu obsługi logistycznej dostosowanej do specyfiki i wymagań naszych klientów. Gwarantujemy pewną dostawę ładunków do każdego miejsca na świecie – powietrzem, morzem oraz lądem. Dzięki doświadczeniu i kreatywności naszych pracowników współpracujemy z eksporterami i importerami z całego świata. Wysoka jakość usług i wzorowa organizacja pracy jest dla nas, jako nowoczesnego dostawcy usług transportowych priorytetem w tworzeniu najlepszego serwisu dla Państwa firmy.

Wyposażeni w najnowocześniejsze systemy informatyczne umożliwiające raportowanie przebiegów i monitorowanie pojazdów możemy bardzo szybko przewidzieć czas przybycia ładunku na miejsce przeznaczenia. Zainstalowane systemy satelitarne GPS dają możliwość kontroli oraz  śledzenia wykonywanego zlecenia są również gwarancją bezpieczeństwa świadczonych usług.
Pracujemy dla Państwa  24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Państwa zadowolenie to nasza motywacja.

DLACZEGO MY

DANE NA PODSTAWIE ZREALIZOWANYCH ZLECEŃ

TERMINOWYCH DOSTAW

DOSTAW BEZ USZKODZEŃ TOWARU

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

UBEZPIECZONYCH DOSTAW

GLOBALNY 

ZASIĘG DZIAŁANIA

Wykorzystaj w pełni zalety naszego globalnego działania, niezawodnych dostaw i konkurencyjnych stawek aby zawsze dostarczyć ładunek do celu i na czas. Niezależnie od tego, czy jest to ładunek drobnicowy, pełnokontenerowy, czy ponadgabarytowy.

Jesteśmy od tego aby rozwiązać każdy Twój problem, zapewniając dostarczenie Twojego towaru zawsze na czas.

KONTAKT 

Z NASZĄ FIRMĄ

BEEF TRANS
PONIN, ul. Widziszewska 13A,
64-000 Kościan, Polska
VAT ID Number: PL6980012468
tel. +48 65 513 29 72, fax. +48 65 518 70 86,
office(at)beeftrans.pll

Spedytor:
Damian Cichoński
tel. +48 692 186 244 

NASZE MARKI

TO NASZE DOŚWIADCZENIE