SPEDYCJA

NASZA WIEDZA

TO TWÓJ ZYSK

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie przewozu towarów wszystkimi rodzajami spedycji. W ramach naszej działalności współpracujemy z firmami transportowymi, magazynowymi centrami logistycznymi, terminalami przeładunkowymi. Koordynujemy pracę spedycji samochodowej, kolejowej, morskiej oraz lotniczej.
Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie koordynacji przewozu towarów. Działamy zawsze w oparciu o szczególne potrzeby i wymagania klientów.

Każde zlecenie rozpatrywane jest przez nasz zespół indywidualnie. W ofercie spedycji, w zależności od kierunku wysyłki, parametrów towaru i wymagań klienta bezpłatnie sprawdzamy opłacalność każdego rodzaju transportu, a następnie przedstawiamy wyniki analizy klientowi. On decyduje czy zależy mu na jak najkrótszym czasie transportu, na bezpieczeństwie przesyłki czy na cenie usługi.
Nasza szeroka oferta pozwala nam na obsłużenie każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia klienta.

DLACZEGO MY

DANE NA PODSTAWIE ZREALIZOWANYCH ZLECEŃ

TERMINOWYCH DOSTAW

DOSTAW BEZ USZKODZEŃ TOWARU

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

UBEZPIECZONYCH DOSTAW

GLOBALNY 

ZASIĘG DZIAŁANIA

Wykorzystaj w pełni zalety naszego globalnego działania, niezawodnych dostaw i konkurencyjnych stawek aby zawsze dostarczyć ładunek do celu i na czas. Niezależnie od tego, czy jest to ładunek drobnicowy, pełnokontenerowy, czy ponadgabarytowy.

Jesteśmy od tego aby rozwiązać każdy Twój problem, zapewniając dostarczenie Twojego towaru zawsze na czas.

KONTAKT 

Z NASZĄ FIRMĄ

BEEF TRANS
PONIN, ul. Widziszewska 13A,
64-000 Kościan, Polska
VAT ID Number: PL6980012468
tel. +48 65 513 29 72, fax. +48 65 518 70 86,
office(at)beeftrans.pl

Spedytor:
Damian Cichoński
tel. +48 692 186 244 

NASZE MARKI

TO NASZE DOŚWIADCZENIE