PROFESJONALNE USŁUGI W ZAKRESIE TRANSPORTU,
LOGISTYKI I SPEDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ.

BEEF TRANS

JUST IN TIME

Wysoki poziom usług jest dla nas priorytetem, dlatego przywiązujemy najwyższą wagę do obsługi klientów i stale dążymy do poprawy procesów w naszej firmie. 
Dziś jakość to przede wszystkim niezawodność, kompetencje, efektywna komunikacja, skuteczne procedury ale przede wszystkim terminowość. To właśnie dzięki tym stopniom doskonałości możemy skutecznie projektować łańcuchy dostaw zgodnie z indywidualnymi wymaganiami naszych Klientów. Just In Time – dokładnie na czas.

więcej

KRĘGLEWSKI

BEEF TRANS

Działamy na arenie międzynarodowej specjalizując się w projektowaniu obsługi logistycznej dostosowanej do specyfiki i wymagań naszych klientów. Gwarantujemy pewną dostawę ładunków do każdego miejsca na świecie – powietrzem, morzem oraz lądem.

Dzięki doświadczeniu i kreatywności naszych pracowników współpracujemy z eksporterami i importerami z całego świata.

NASZA FLOTA

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, stale rozbudowujemy naszą flotę. Mając świadomość, że klienci oczekują bezawaryjności pojazdów oraz ich nienagannej estetyki, zdecydowaliśmy o długofalowej polityce zakupów wyłącznie nowych samochodów.

więcej

TRANSPORT
W BEEF TRANS

TRANSPORT
LĄDOWY 

Popularny segment naszej działalności stanowi transport lądowy z wykorzystaniem profesjonalnej floty samochodowej. Wykorzystujemy przy frachcie drogowym modele całopojazdowe FTL i drobnicowe LTL.

TRANSPORT
LOTNICZY 

Przy długich dystansach i krótkich terminach dostawy najlepiej sprawdza się transport lotniczy. Nasza firma organizuje przewozy z wykorzystaniem floty powietrznej z pełną obsługą „door to door” i z obsługą lokalną.

TRANSPORT
MORSKI 

Prowadzimy działania, które mają na celu zagwarantowanie jak najlepszych warunków transportu morskiego. Współpracujemy z wiodącymi armatorami i konsolidatorami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować przewóz ładunków w niemal wszystkich kierunkach świata.

TRANSPORT
KOLEJOWY 

Zapewniamy obsługę przesyłek kontenerowych w standardzie „door to door”, wykorzystując do tego celu transport kolejowy krajowy i zagraniczny. W ramach świadczenia kompleksowych usług zapewniamy również obsługę połączeń intermodalnych z portów morskich w głąb lądu oraz w kierunku przeciwnym.

LOGISTYKA 

OPARTA NA WIEDZY

Współcześnie każde przedsiębiorstwo oczekuje usług dostosowanych do swoich zasad pracy i wymagań. Dlatego w zależności od indywidualnych potrzeb klienta dobieramy odpowiednie środki transportu, jak i warunki magazynowania. Stosujemy różnego rodzaju nowoczesne rozwiązania, dzięki którym realizowane przez nas usługi cechuje szybkość oraz bezpieczeństwo. Jesteśmy świadomi, jak logistyka wpływa na funkcjonowanie i rozwój nowoczesnych przedsiębiorstw, dlatego chcemy Państwu służyć naszą wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym transport towarów będzie przebiegał idealnie. Rozumiemy, że jedynie w ten sposób możemy zasłużyć na Państwa zaufanie i odnosić własne sukcesy tylko wraz z sukcesami handlowymi naszych klientów.

DLACZEGO MY

DANE NA PODSTAWIE ZREALIZOWANYCH ZLECEŃ

TERMINOWYCH DOSTAW

DOSTAW BEZ USZKODZEŃ TOWARU

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

UBEZPIECZONYCH DOSTAW

GLOBALNY 

ZASIĘG DZIAŁANIA

Wykorzystaj w pełni zalety naszego globalnego działania, niezawodnych dostaw i konkurencyjnych stawek aby zawsze dostarczyć ładunek do celu i na czas. Niezależnie od tego, czy jest to ładunek drobnicowy, pełnokontenerowy, czy ponadgabarytowy.

Jesteśmy od tego aby rozwiązać każdy Twój problem, zapewniając dostarczenie Twojego towaru zawsze na czas.

KONTAKT 

Z NASZĄ FIRMĄ

BEEF TRANS KRĘGLEWSKI
PONIN, ul. Widziszewska 13A,
64-000 Kościan, Polska
VAT ID Number: PL7781205308
tel. +48 65 513 29 72, fax. +48 65 518 70 86,
office(at)beeftrans.pl

Spedytor:
Damian Cichoński
tel. +48 692 186 244

NASZE MARKI

TO NASZE DOŚWIADCZENIE