OFERTY PRACY

KIEROWCA C+E

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie samochodu ciężarowego z przestrzeganiem przepisów drogowych i według zaplanowanej trasy,
  • dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystość
  • załadunek i wyładunek towaru, zabezpieczenie załadunku,
  • wykonywanie bezpiecznych transportów
  • kontakt z przełożonym
  • odbiór dokumentów rozliczeniowych od kontrahentów

Wymagania:

  •      dobra organizacja pracy,
  •      doświadczenie w transporcie krajowym,
  •      dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
  •      punktualność, dyspozycyjność,
  •      doświadczenie na podobnym stanowisku, gotowość do pracy w warunkach nocnych.
  •      prawo jazdy kategoria C+E

Oferujemy:

  •       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •       możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych,
  •       atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  •       możliwość zdobycia doświadczenia w intensywnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku oraz 100% polskim rodzinnym kapitale,
  •       pracę w miłej atmosferze.

Dołącz do nas !

Poszukujesz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pełnej nowych zawodowych wyzwań ?

Zachęcamy do kontaktu: +48 604 917 215

GLOBALNY

ZASIĘG DZIAŁANIA

Wykorzystaj w pełni zalety naszego globalnego działania, niezawodnych dostaw i konkurencyjnych stawek aby zawsze dostarczyć ładunek do celu i na czas. Niezależnie od tego, czy jest to ładunek drobnicowy,

pełnokontenerowy, czy ponadgabarytowy. Jesteśmy od tego aby rozwiązać każdy Twój problem, zapewniając dostarczenie Twojego towaru zawsze na czas.

KONTAKT

Z NASZĄ FIRMĄ

BEEF TRANS KRĘGLEWSKI
PONIN, ul. Widziszewska 13A,
64-000 Kościan, Polska
VAT ID Number: PL7781205308
tel. +48 65 513 29 72, fax. +48 65 518 70 86,
office(at)beeftrans.pl

Spedytor:
Damian Cichoński
tel. +48 692 186 244

NASZE MARKI