PROFESJONALNE USŁUGI W ZAKRESIE TRANSPORTU,
LOGISTYKI I SPEDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ.

BEEF TRANS

JUST IN TIME

Wysoki poziom usług jest dla nas priorytetem, dlatego przywiązujemy najwyższą wagę do obsługi klientów i stale dążymy do poprawy procesów w naszej firmie. 
Dziś jakość to przede wszystkim niezawodność, kompetencje, efektywna komunikacja, skuteczne procedury ale przede wszystkim terminowość. To właśnie dzięki tym stopniom doskonałości możemy skutecznie projektować łańcuchy dostaw zgodnie z indywidualnymi wymaganiami naszych Klientów. Just In Time – dokładnie na czas.

więcej

KRĘGLEWSKI

BEEF TRANS

Działamy na arenie międzynarodowej specjalizując się w projektowaniu obsługi logistycznej dostosowanej do specyfiki i wymagań naszych klientów. Gwarantujemy pewną dostawę ładunków do każdego miejsca na świecie – powietrzem, morzem oraz lądem.

Dzięki doświadczeniu i kreatywności naszych pracowników współpracujemy z eksporterami i importerami z całego świata.

NASZA FLOTA

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, stale rozbudowujemy naszą flotę. Mając świadomość, że klienci oczekują bezawaryjności pojazdów oraz ich nienagannej estetyki, zdecydowaliśmy o długofalowej polityce zakupów wyłącznie nowych samochodów.

więcej

TRANSPORT
W BEEF TRANS

TRANSPORT
LĄDOWY 

Popularny segment naszej działalności stanowi transport lądowy z wykorzystaniem profesjonalnej floty samochodowej. Wykorzystujemy przy frachcie drogowym modele całopojazdowe FTL i drobnicowe LTL.

TRANSPORT
LOTNICZY 

Przy długich dystansach i krótkich terminach dostawy najlepiej sprawdza się transport lotniczy. Nasza firma organizuje przewozy z wykorzystaniem floty powietrznej z pełną obsługą „door to door” i z obsługą lokalną.

TRANSPORT
MORSKI 

Prowadzimy działania, które mają na celu zagwarantowanie jak najlepszych warunków transportu morskiego. Współpracujemy z wiodącymi armatorami i konsolidatorami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować przewóz ładunków w niemal wszystkich kierunkach świata.

TRANSPORT
KOLEJOWY 

Zapewniamy obsługę przesyłek kontenerowych w standardzie „door to door”, wykorzystując do tego celu transport kolejowy krajowy i zagraniczny. W ramach świadczenia kompleksowych usług zapewniamy również obsługę połączeń intermodalnych z portów morskich w głąb lądu oraz w kierunku przeciwnym.

LOGISTYKA 

OPARTA NA WIEDZY

Współcześnie każde przedsiębiorstwo oczekuje usług dostosowanych do swoich zasad pracy i wymagań. Dlatego w zależności od indywidualnych potrzeb klienta dobieramy odpowiednie środki transportu, jak i warunki magazynowania. Stosujemy różnego rodzaju nowoczesne rozwiązania, dzięki którym realizowane przez nas usługi cechuje szybkość oraz bezpieczeństwo. Jesteśmy świadomi, jak logistyka wpływa na funkcjonowanie i rozwój nowoczesnych przedsiębiorstw, dlatego chcemy Państwu służyć naszą wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym transport towarów będzie przebiegał idealnie. Rozumiemy, że jedynie w ten sposób możemy zasłużyć na Państwa zaufanie i odnosić własne sukcesy tylko wraz z sukcesami handlowymi naszych klientów.

DLACZEGO MY

DANE NA PODSTAWIE ZREALIZOWANYCH ZLECEŃ

TERMINOWYCH DOSTAW

DOSTAW BEZ USZKODZEŃ TOWARU

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

UBEZPIECZONYCH DOSTAW

MECHANIKA 

SPECJALIŚCI I NOWOCZESNY SPRZĘT

Specjalizujemy się w naprawie aut ciężarowych większości marek. Nowoczesne stanowiska diagnostyczno – naprawcze, wyposażone w wysokiej klasy sprzęt oraz wyspecjalizowani mechanicy dysponujący dużą wiedzą, opartą na wieloletnim doświadczeniu zapewniają precyzyjną naprawę każdej usterki. Podczas napraw wykorzystujemy tylko wysokiej klasy części zamienne, oparte na dostawach od sprawdzonych partnerów.

więcej

GLOBALNY 

ZASIĘG DZIAŁANIA

Wykorzystaj w pełni zalety naszego globalnego działania, niezawodnych dostaw i konkurencyjnych stawek aby zawsze dostarczyć ładunek do celu i na czas. Niezależnie od tego, czy jest to ładunek drobnicowy, pełnokontenerowy, czy ponadgabarytowy.

Jesteśmy od tego aby rozwiązać każdy Twój problem, zapewniając dostarczenie Twojego towaru zawsze na czas.

MYJNIA TIR 

DOKŁADNIE I PROFESJONALNIE

Jako firma działająca w segmencie motoryzacyjnym w naszej ofercie nie mogło zabraknąć usług, dzięki którym zadbamy o czystość i wygląd pojazdów. W ramach myjni wykonujemy wszelkie prace związane z myciem oraz pielęgnacją samochodów ciężarowych. Mycia wykonywane są przy pomocy najnowocześniejszych bram myjących marki Karcher, ze wsparciem profesjonalnie wyszkolonych pracowników. Stosujemy tylko najwyższej jakości środki myjące ulegające biodegradacji.

więcej

JESTEŚMY Z TOBĄ 

CAŁY CZAS

Priorytetem naszej pracy jest współpraca z naszymi klientami i dostosowanie się do ich indywidualnych potrzeb. Oprócz prac typowo komercyjnych, staramy się stworzyć odpowiednią relację z naszymi Klientami, dzięki której osiągniemy jeszcze efektywniejszy poziom współpracy.

Czerpiemy satysfakcję z tego, iż możemy brać udział w działaniach, które poszerzają naszą wiedzę i pomagają wytyczać kierunki w rozwoju biznesu naszych kontrahentów. Wszystkie działania, angażujące nas w dalszy rozwój projektów, dostarczają nam bogatych doświadczeń, nowej wiedzy z której następnie korzystamy realizując kolejne pomysły.

WYMIANA OPON 

SZYBKA I EFEKTYWNA

W Beef Trans zapewniamy kompleksową obsługę opon i kół na najwyższej klasy montażownicach i komputerowych wyważarkach. Oferujemy precyzyjne przygotowanie ogumienia, a nasze doświadczenie i stałe doskonalenie umiejętności na szkoleniach gwarantują najwyższą jakość usług.

więcej

NASZE MARKI

TO NASZE DOŚWIADCZENIE

KONTAKT 

Z NASZĄ FIRMĄ

BEEF TRANS
PONIN, ul. Widziszewska 13A,
64-000 Kościan, Polska
VAT ID Number: PL6980012468
tel. +48 65 513 29 72, fax. +48 65 518 70 86,
office(at)beeftrans.pl

Spedytor:
Damian Cichoński
tel. +48 692 186 244