TRANSPORT

ZAUFAJ

DOŚWIADCZENIU

Przy planowaniu transportu towaru niezbędne jest podjęcie paru kluczowych decyzji. Pierwszą z nich jest wybór środka transportu. Przy jego wyborze bierzemy pod uwagę szybkość, częstotliwość, wydolność, niezawodność, dostępność oraz koszt.

Jeżeli zależy nam na szybkim dostarczeniu przesyłki, to zazwyczaj najlepszym rozwiązaniem będzie transport lotniczy lub drogowy. Często jednak gdy termin doręczenia towaru nie jest tak istotny, wybieramy transport morski lub kolej, co pozwala nam na zaoszczędzenie znacznej ilości pieniędzy.

TRANSPORT
LOTNICZY 

Przy długich dystansach i krótkich terminach dostawy najlepiej sprawdza się transport lotniczy. Nasza firma organizuje przewozy z wykorzystaniem floty powietrznej z pełną obsługą „door to door” i z obsługą lokalną. Dla zagwarantowania kompleksowego charakteru transportu możemy zorganizować również przewóz na trasach z portu i do portu. Korzystającym z naszych usług zapewniamy załadunek towarów do samolotu, pomoc w formalnościach celnych, zapewnianie ubezpieczenia ładunków. Dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb naszych Klientów, wykazując elastyczność.

TRANSPORT
LĄDOWY 

Popularny segment naszej działalności stanowi transport lądowy z wykorzystaniem profesjonalnej floty samochodowej. Wykorzystujemy przy frachcie drogowym modele całopojazdowe FTL i drobnicowe LTL. Podejmujemy się także realizacji usług w zakresie transportu specjalistycznego – stosując indywidualne dopasowane rozwiązania. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie ładunku oraz dostosowanie stosownego pojazdu do przewożonego towaru. Przy przesyłkach drobnicowych stosujemy standard „door to door” i umożliwiamy rezerwację pojazdów dedykowanych, pozwalających na priorytetowe potraktowanie pilnych zleceń.

TRANSPORT
KOLEJOWY 

Zapewniamy obsługę przesyłek kontenerowych w standardzie „door to door”, wykorzystując do tego celu transport kolejowy krajowy i zagraniczny. W ramach świadczenia kompleksowych usług zapewniamy również obsługę połączeń intermodalnych z portów morskich w głąb lądu oraz w kierunku przeciwnym. Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zapewniamy właściwe zabezpieczenie ładunków i stały nadzór na każdym etapie realizacji usługi. Oferujemy ubezpieczenie towaru. Nasi klienci mogą liczyć również na wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności celnych.

TRANSPORT
MORSKI 

Prowadzimy działania, które mają na celu zagwarantowanie jak najlepszych warunków transportu morskiego. Współpracujemy z wiodącymi armatorami i konsolidatorami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować przewóz ładunków w niemal wszystkich kierunkach świata. Obsługujemy transport drobnicowy (LCL) oraz pełnokontenerowy (FCL). Ponadto proponujemy wybór serwisu. Dbamy o zagwarantowanie możliwie najkrótszego czasu dostawy przy zachowaniu atrakcyjnych stawek. Udzielamy naszym Klientom także wsparcia przy załatwianiu formalności celnych oraz organizacji przewozu ładunku do portu.

GLOBALNY 

ZASIĘG DZIAŁANIA

Wykorzystaj w pełni zalety naszego globalnego działania, niezawodnych dostaw i konkurencyjnych stawek aby zawsze dostarczyć ładunek do celu i na czas. Niezależnie od tego, czy jest to ładunek drobnicowy,

pełnokontenerowy, czy ponadgabarytowy. Jesteśmy od tego aby rozwiązać każdy Twój problem, zapewniając dostarczenie Twojego towaru zawsze na czas.

KONTAKT 

Z NASZĄ FIRMĄ

BEEF TRANS KRĘGLEWSKI
PONIN, ul. Widziszewska 13A,
64-000 Kościan, Polska
VAT ID Number: PL7781205308
tel. +48 65 513 29 72, fax. +48 65 518 70 86,
office(at)beeftrans.pl

Spedytor:
Damian Cichoński
tel. +48 692 186 244 

NASZE MARKI

TO NASZE DOŚWIADCZENIE